Bylinková škola I.

Bylinková škola je ucelený cyklus, ve kterém Vás provedu světem bylinek a jejich energií, základy lidového léčitelství a diagnostiky.

Pro rok 2017 otevíráme již třetí ročník a na základě poptávky nabízíme tři varianty výuky. Krom teoretických bloků se zaměříme více na praktické pobytové bylinkaření, více se budeme věnovat praxi a energetické podstatě. Bylinkaření si zpestříme i zážitky ze šamanského cestování a setkání s duchem rostliny, nahlédneme i do bylinné magie a uzdravujících rituálů.

Od jarních měsíců se budeme seznamovat s bylinkami, které nám příroda nabízí. Povíme si jak sbírat a zpracovávat pupeny, výhonky, listy, natě, květy, kořeny, plody…. Celý cyklus ukončíme rituální přípravou bylinkových likérů.

 Naše setkání bude více zaměřeno na praktikování, ve kterém se budeme zabývat diagnostikou, sestavováním bylinkových čajů a léčebných postupů. Budeme hledat příčiny i souvislosti

V pobytové variantě budeme bylinky sbírat, zpracovávat do mastí, sirupů, tinktur, likérů, šťáv, džemů, bylinných octů, olejů a dalších….

Budeme postupovat krůček po krůčku, vše si osaháme, očicháme, ochutnáme…..

Dozvíte se, jak účinně pomoci sobě i svým blízkým šetrnými, přírodními prostředky, které nezatěžují naše organismy.

Umění našich předků mělo a má silnou tradici. Pokud vás bylinkaření zajímá a chcete se dozvědět více, těšíme se na Vás.

V případě zájmu pište na email: bylinky@bylinkyproradost.cz

Varianta 1 a 2 jsou již plně obsazeny a cyklus byl zahájen. U varianty 3 (zahájení 1. – 4.6.2017) jsou poslední volná místa. 


Bylinková škola II

je zaměřena na prohloubení znalostí z Bylinkové školy I.
Seznámíte se s testovací metodou LM body system, která vás provede jednotlivými tělesnými systémy, díky kterým  se zdokonalíte v energetické diagnostice.

Povíme si o vlivech, které přímo i nepřímo působí náš zdravotní stav, probereme si zásady stravování, psychické zátěže, budeme rozvíjet intuici, hledat příčiny a poznávat souvislosti….. 

Naučíme se respektovat individualitu každého jedince a s tímto přístupem na závěr každý účastník provede komplexní diagnostiku a navrhne plán vedoucí k jeho uzdravení.

Aktuální akce

Bylinková škola 2017

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


Víkendové setkání na téma:

„Letní bylinkaření na Šumavě“.

Uskutečníme:

15.-16.7.2017

Bližší info zde ....


Sobotní setkání na téma:

„Psychické příčiny nemocí“​

Uskutečníme:

12.8.2017

Bližší info zde ....