Jednodenní, bylinkami provoněný seminář na téma:

"BYLINKY PRO ŽENY"

Srdečně vás zveme na šálek domácího bylinkového čaje pro dámy, který se bude podávat dne 14.7.2018 v Centru alternativního rozvoje osobnosti, v Praze – Kobylisích, Košťálkova 1104/4.

Probereme si potíže, které ženy trápí – migrény, změny nálad, mykózy, infekce, výtoky, potíže v přechodovém věku, ale i problémy s tím související – pocení, otoky, vysoký tlak, diabetes, sníženou funkci štítné žlázy, tvorbu cyst a myomů,….

Hormonální systém a jeho neustálé výkyvy, podléhající cyklům, mají velký vliv i na naší psychiku –  dokážou z nás udělat pěkně protivnou, vzteklou a nepříjemnou osobu.  Hormony nás ovlivňují na všech úrovních života – jsou zodpovědné za naše pocity, emoce, psychické i fyzické problémy. A toto vše se odráží v našem vnímání i chování k ostatním.

Na semináři se dozvíte, jak jednotlivé bylinky, kterým se říká fytoestrogeny, působí v našem organismu. Ukážeme vám, jak je důležité ke každému přistupovat individuálně. Kdy je vhodnější bylinkový čaj či tinktura a jak si je připravit.

Pojďme se společně vrátit k umění našich babiček – a jakmile bude příležitost, sami se vydejte na rozkvetlou louku a nasbírejte si bylinky, které vaše tělo potřebuje. Užijte si pobytu v přírodě, vůni sušících se bylinek i přípravu lahodného čaje.

V klidu si pak vychutnejte jeho chuť s vědomím síly, kterou v sobě každá rostlinka ukrývá. Někdy postačí 2 šálky denně a většina potíží je pryč.

Ve skriptech naleznete bylinář a receptář bylinkových směsí.

Bonusem navíc je individuální diagnostika týkající se tématu a sestavení bylinkového čaje "na míru".

Cena semináře (skripta, drobné občerstvení) 1300,-Kč

Setkání se uskuteční od 9,00h – cca 17,00h.

Drobné občerstvení, káva, čaje k dispozici. Oběd v restauraci, či vlastní.

Vezměte si pohodlné oblečení.

Z důvodu omezeného počtu míst je nutné si účast na kurzu zarezervovat nejdéle měsíc před uvedeným datem a následně zaslat nevratnou zálohu 500,- Kč. Číslo účtu a podrobné informace Vám budou sděleny emailem, případně po telefonu. Doplatek v den konání kurzu. 

Rezervace a bližší info na emailu kurzy@bylinkyproradost.cz

Účast je dobrovolná a každý z účastníků kurzu za sebe nese plnou odpovědnost.

 

Aktuální akce

Bylinková škola 2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


"Bylinky pro začátečníky"

Uskutečníme:

24.2.2018

Bližší info zde ...


"Bylinky pro děti"

Uskutečníme:

25.2.2018

Bližší info zde ...


Máme kalendář 2018 :-)


Připojte se k naší informačné diskuzní skupině na FB


Stránky plné astrologie a horoskopů mé kolegyně Efis


Inspirace na originální dárek

smiley