Magie bylin

1 2 3 5

Bylinná magie

Magie je každodenní součástí našeho života. Pokud budeme dodržovat čistotu svých myšlenek, není třeba se ničeho obávat. Magické rituály jsou ve své podstatě uměním. Vyžadují znalosti nejen bylin, ale i zákonitostí příčin a následku. Schopnosti jsou ukryté v každém z nás a je otázkou času, kdy je probudíme a jako sílu jim propůjčíme.

Práce s bylinkami má mnoho úrovní a energie bylin je mocná síla, která s láskou nasměrována k cíli může zapůsobit pro nezúčastněné jako zázrak.

Rostliny jsou naši pomocníci, pomáhají uzdravovat, ochraňovat, očišťovat, posilovat, přivolávat, podporovat, povznášet….

Nejvíce bylinek patří ke skupině ochranných – ochraňují toho, kdo je při sobě nosí před útoky na psychické i na fyzické úrovni. Chrání před úrazy, zlými duchy, před uhranutím či prokletím. Princip tohoto působení je v tom, že síla myšlenky a aura rostliny utvoří energetický štít, který nedovolí určitým energiím prostoupit.

Další skupinu tvoří bylinky přivolávací – přivolávají do našeho života osoby i věci. Lze je použít od přivolání lásky až po přivolání peněz, štěstí, zdraví a prorockých snů.

Bylinky nenahrazují kvalifikovanou péči lékaře, proto každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.

 

Magie Luny a její kouzla v bylinkaření.

O tom, že Luna je mocná Bohyně, není pochyb.

Starořecké mýty se o ní zmiňují jako o bohyni Seléné. Jejím bratrem je samotný Hélios, bůh Slunce, se kterým obývá nebeskou klenbu již od počátků Země. Jejich úkolem je bdít nad dodržováním rovnováhy na planetě, v nás a všem živém či zdánlivě neživém.

Číst dále

Rýmovník

I já jsem loni dostala nenáročnou, nenápadnou rostlinku, kterou jsem nechala půl roku ve sklence vody. 
Stála na okenním parapetu v prostoru, kde se odehrávají kurzy a terapie a nevyrostla ani o centimetr. 
Občas jsem doplnila hladinu vody a pohladila ji po sametových listech. 
Zázrak se začal odehrávat, když jsem ji přesadila do květináče s hlínou- rostlina se před mýma očima plazila po okně, až dosáhla výšky, kdy se začala ohýbat. Měla několik výhonů obalených silnými, plyšovými listy.
Abych pravdu řekla, úplně jsem tu bylinku nechápala.

Nastala otázka – co s ní? 
Jak ji používat? 

Číst dále

Jabloňová víla

Pojďte si dnes společně se mnou zažít nádheru kvetoucího jabloňového sadu. Zanechte vánočního shonu a pečení a dovolte si na chvíli opustit tuto realitu.

Moje tělo leží na zemi, přikryté dekou a pravidelně oddechuje. Pomalu se od něho za monotónního zvuku šamanského bubnu vzdaluji.

Číst dále

1 2 3 5
Aktuální akce

Bylinková škola 2018

 pro zájemce o bylinkaření, diagnostiku a bylinkářskou praxi

Bližší info zde ....


„Zimní bylinková škola“​

Ročník 2017-2018

Začínáme:

17.11.2017

Bližší info zde ....


„Astrologická škola“​

Ročník 2017-2018

Začínáme:

15. - 16.10.2017

Bližší info zde ....


Sobotní setkání na téma:

„Bylinky a imunita“.

Uskutečníme:

21.10.2017

Bližší info zde ....


Nedělní setkání na téma:

„Bylinky pro ženy“.

Uskutečníme:

22.10.2017

Bližší info zde ....